Pogrom przy Lipowej ! ! !

GKS Dąb Gaszowice II - LKS Rudnik 11:0 (5:0)

Bramki: Warnicki 3, Mielimonka 2, Sznajder, Mandrysz

Na boisko w Łukowie przyjechała ostatnia w tabeli drużyna LKS-u Rudnik. Goście od początku meczu grali w osłabieniu, bo przyjechało ich zaledwie 9, dlatego też od pierwszego do ostatniego gwizdka grę kontrolowali nasi zawodnicy. Już po upływie kilku pierwszych minut Dąb wyszedł na prowadzenie. Dokładne prostopadłe podanie Krzysia Tomaszewskiego na bramkę zamienił Krzysiek Mielimonka rozpoczynając strzelanie GKS-u. Po kilku minutach podwyższył Kamil Warnicki, a chwilę później ten sam zawodnik strzelił drugą bramkę. Z rzutu karnego kilka minut później bramkę zdobył Piotr Berger, a przed przerwą swoją drugą bramkę dołożył również Krzysiek Mielimonka, po podaniu Rafała Mandrysza. Do przerwy mieliśmy więc wynik 5:0.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Dąb nadal atakował i stwarzał sobie kolejne okazje bramkowe. Piłkarze GKS-u co kilka minut trafiali do siatki osłabionych rywali. W drugiej połowie bramki zdobywali: Sznajder, Zdrzałek, Warnicki z karnego, Tomaszewski, Mandrysz oraz Hajzyk. Dąb rozgromił tym samym ostatni w tabeli Rudnik 11:0. Wynik mógł być jeszcze wyższy, bo nasi zawodnicy nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku. Ambitnie grający goście również mogli pokusić się o bramkę, jednak ich zawodnik z rzutu karnego trafił jedynie w poprzeczkę.

Mecz bez większej historii, z przewagą Dębu nad osłabionym rywalem od pierwszej do ostatniej minuty. Brawa należą się również gościom, którzy mimo wysokiej porażki zagrali bardzo ambitnie. Już za tydzień ostatnia kolejka rundy jesiennej i trudny wyjazd do Górek Śląskich. Liczymy na kolejne 3 punkty i utrzymanie pozycji lidera w połowie rozgrywek.